Dans Kursu Kayıt Şartları

DERS PROGRAMI KAYIT ŞARTLARIMIZ

Değerli Dans Severler

Özel Metinhan Dans Kursu Olarak Sizlere Daha İyi ve Kaliteli Dans Eğitimini Vermek ve Bu Eğitim Süresince Karşılıklı Olarak Sorumluluklarımızı Bilmek Adına Kurum Olarak Sizleri Bilgilendirmek Hukuken Zorunludur. 

1) Kişi ve Gruplara Dans Kursumuzda 6 ve 12 Saatlik Özel Ders Programı Uygulanır. Dersler 1,5 Saatten Dört ve Sekiz Ders Olarak Yapılır. Zamanı Kısıtlı Olanlara Her Ders 2 veya 3 Saat Olarak da Yapılabilir. Ödeme Gerçekleştikten Sonra Ders Programı Sizin İsteğiniz Doğrultusunda Gün ve Saati Ayarlanır...

2) Kişi ve Gruplara Ders Programı Saatleri Her Meslek Grubu İçin Gerek Hobi Gerek Yıl Sonu Gösterisi Düğün Dernek vb. (Türk Sliahlı Kuvvetleri Personeli Türk Polis Teşkilatı Personeli Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve Öğrenci Üniversiteler Özel Okullar Sağlık Bakanlığı Personelleri Doktor Hemşire Mühendis Dernek ve Meslek Odaları) nın Mesai Saatlerine veya İsteğine Göre Haftanın Her Günü 14.00 İle 24.00 Saatleri Arasında Yapılmaktadır. 

3) Kişi ve Gruplara Ders Programı Yapıldıktan Sonra Gün ve Saatinde Derslere Uyum ve İştirak Zorunludur. Dersler Özel Olduğundan Aynı Gün Ders İptali Yapılmaz. Enaz Birgün veya Daha Öncesinde Ders İptali Yapılabilir ve İptal Edilen Ders Başka Bir Gün İçin Ücretsiz Olarak Programlanır. Kursiyer, Aynı Gün Ders İptali Talebi İçin O Dersin Ücretini Ödemek Koşuluyla Başka Bir Güne Ders Programı Yapılabilir. Kursiyer Tarafından Ödeme Koşulu Kabul Edilmediği Zaman Kalan Ders Sayısı Kadar Dans Eğitimi Devam Eder. 

4) Kursiyer Aldığı Dans Eğitim Paketini Kullanmadan İptal Etmesi Halinde (% 8 KDV Devlete Ödenen) Kesildikten Sonra Tüm Ücreti İade Edilir. Kısmi Kullanım Halinde Ücret İade Edilmez Ancak Kalan Ders veya Dersler Alınan Paketin Kullanım Süresi Bir Sonraki Fiyat Artışına Kadar Geçerlidir. Bu Geçerlilik 6 Aylık Bir Süredir. Ayrıca Grup Ders Programının Birine veya Daha Fazla Gelemeyen Üye Ders Ücretini Ödemek Şartıyla Grup Seviyesine Yetiştirilir veya Grup Arkadaşlarından Yardım Alarak da Telafi Edebilir.

5) Kısa veya Uzun Süreli Kurs Dışı Eğitim Programlarımız Nedeniyle Kurum Olarak Olası Kapalı Olmamız Halinde Kişiye ve Gruba Yeniden Dans Eğitimi Programı Düzenlenir.  Bilginize Saygıyla Sunarız... 

 

Navigasyon