Dans Eğitmenliği Sertfikası

MEB DANS EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKASI 

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Usta Dans Öğretici ve Eğitmenlik Sertifkası  Bir Aylık Sürede Verilmektedir. Dans Eğitmeni Olmak İçin Kursumuza Gelip Kaydınızı Yaptırabilirsiniz. Dans Sertifikası Nasıl ve Nerden Hangi Kurumdan Alınır. Kayıt İçin Öğrenim Belgesi ve Kimlik Fotokopisi Ayrıca İki Adet Vesikalık Fotoğraf ve Ödeme Makbuzu Gerekmektedir. Aynı Anda En Fazla İki Sertifika Başvursu Yapabilirsiniz Hangi Sertifikayı Alacağınız Belirtmelisiniz. T.C MEB Özel Metinhan Dans Kursu Olarak Serbest Stil Dansları (HipHop, Breaking, Street Jazz, Popping, Locking, Krumping, House Dance, Dancehall, Disco) Latin Amerika Dansları ve Salon Dansları ( Rumba, Cha Cha Cha, Jive, Samba, Paso Doble, Foxtrot, Tango, QuickStep, Waltz, Viennese Waltz) Kültürel Danslar (Oryantal, Zeybek, Sirtaki, Flamenko, Hint Dansları Arjantin Tango ( Milonga Nuevo Tango Vals Tango Bay ve Bayan Tekniği) Swing Dansları ( Lindy Hop, Blues, Balboa, Boogie Woogi) Sosyal Latin Dansları ( Salsa, Bachata, Mambo, Sosyal Cha Cha Cha, Merenge, Rueda, Kizomba ) Eğitmenlik Sertifikası Verilmektedir.

DANS SERTİFİKASI FİYATLARI 

Sosyal Latin Dansları Eğitmenlik Sertifika Fiyatı : 11.200 TL

Arjantin Tango Eğitmenliği Sertfikası Fiyatı : 11.200 TL

Swing Dansları Eğitmenlik Sertifikası Fiyatı :11.200 TL

Serbest Stil Danslar Eğitmenlik Sertifikası Fiyatı : 11.200 TL

Kültürel Danslar Eğitmenlik Sertifikası : 11.200 TL

Latin Amerikan Dansları ve Salon Dansları Eğitmenlik Sertifikası : 11.200 TL

Bu Sertifika MEB Bünyesinde Tüm Kurumlarda Ana Okulu Ortaöğretim Okulları Özel Okullar ve Kolejler Halk Eğitim Merkezleri Özel Dans Kurslarında Valilik Bünyesindeki Dernek ve Organizasyonlarda Kurs Verebilirsiniz. Aynı Zamanda Tüm Dünyada Geçerlidir. 

Meb Onaylı Dans Sertifikası Sahne Sanatı Müzik ve Dans Alanında Kariyerinizde Adeta Diploma Niteliğinde Bir Öneme Sahip Olacaktır. Bu Sertifika En Üst Kademede Master (Usta) Dans Öğretici Eğitmenlik Sertifikasıdır. Bu Sertifikayı Almak İçin İlkokul Mezunu Olmanız Yeterlidir. Uluslararsı Geçerli Olduğu İçin Yabancı Uyruklu Dansçılar da Başvurabiliyor. Bu Dans Sertifkası Yani Kurs Bitirme Belgesi ile MEB'e Bağlı Dans Kursu Açabilir.ve Dans Kurslarında Eğitmen Olabilirsiniz. Yeni Başlayanlara 8 Aylık Programa Tabi Tutuyoruz Şayet Daha Önce Dans Etmiş ve Hala Devam Ediyorsa veya Dans Eğitmenliği Yapmış yada Halen Dans Eğitmeni ise 1 Aylık Uygulama ve Teknik Destek Program Sonunda Sertifkasını Almaya Hak Kazanır..

 Program Süresi Bir Aydır. Program Sonunda Özel Öğretim Kurumları Özel Kurslar Sınav Yönergesi Çerçevesinde Usta (Master) Kurs Bitirme Belgesi (Sertifikası) Hazırlanır. Milli Eğitim Bakanlığınca Görevlendirilen Sınav Komsiyonu Tarafından Kursumuzda Sadece Uygulama Sınavı Yapılmaktadır.Teorik Sınavı Yoktur. Sınav Giriş Kartı Ücreti 600 TL MEB Döner Sermaye Hesabına Yatırılır. Sertifika Hazırlama Ücreti 150 TL Totalde 750 TL Kursiyer Öder. Her Dans Türü Sertifika Ücreti 11.200 TL'dir.

Aldığınız Sertifikayı e - Devlette Görebilirsiniz. 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler :1- Kimlik Fotokopisi 2-Öğrenim Belgesi 3- İki Adet Fotoğraf 4- Ödeme Makbuzu 5- Yabancı Uyruklalar İçin Enaz 6 Aylık Oturma İzni Belgesi 

 

 

 

 

 

[1]
Navigasyon